درباره ماشرکت رنگسازی پارس مهام در سال 1370  با هدف توسعه و خدمت در صنعت تولید رنگ کشور در شهرک صنعتی شرق سمنان تاسیس گردید.
شرکت پارس مهام در زمینه تولید رنگ های اتومبیلی(روغنی و فوری)، رنگهای صنعتی ، ساختمانی(مات و براق) و رنگ های چوب و فلز و انواع آسترهای (فوری، روغنی) و ضدزنگ ها و بتونه های اتومبیلی فوری،  با بهره گیری از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت وبا همکاری مهندسین متخصص و مجرب و با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین  مواد اولیه خارجی، تلاش روز افزون خود را جهت ارتقا کیفیت محصولات و جلب رضایت مصرف کنندگان ایرانی و خارجی به کار گرفته است.
شرکت رنگسازی پارس مهام افتخار دارد با دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران و با نگرش جهانی سعی در افزایش کیفیت روز افزون محصولات خود داشته باشد.
آزمایشگاه تخصصی رنگ پارس مهام به عنوان مرکز تحقیقات انواع رنگ ها می باشد و  با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات گسترده اروپایی قادر است همه مواد اولیه را شناسایی و روی خط تولید ارائه نماید و سهم چشمگیری در تولید محصولات به روز و متنوع داشته باشد.
کارشناسان با تجربه و با سابقه در واحدهای فروش شرکت پارس مهام ، سعی در ایجاد ارتباط بهتر وصمیمانه تر با مشتریان داشته و در بیشتر استان های کشور ، محصولات را به سهولت و با قیمت ایده آل و با تحویل به موقع در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.


 (( ما پارسیان را به امتحان پارس مهام فرا می خوانیم ))